Tuhé mydlo sa vracia späť do našich kúpeľní, aké sú jeho výhody?

Aj keď pôsobia, ako by sa na chvíľu z našej kozmetickej výbavy vytratili, v poslednom období hlásia svoj veľký návrat. Klasické tuhé mydlá sú späť! V čom vynikajú a aké sú ich prednosti?

Kým na scénu nastúpili sprchovacie gély, iné mydlá ako tie klasické – tuhé, sme ani nepoznali. Prvý návod na výrobu mydla, ktorý sa zachoval, pochádza dokonca z 12. storočia! Technológia výroby mydla sa od tej doby zmenila, no stále platí, že klasické mydlo patrí medzi vôbec najstaršie rozpúšťače špiny na svete. Aké sú ďalšie výhody tuhého mydla? Prírodné tuhé mydlá sa zaobídu aj bez škodlivých parabénov a sulfátov, ich zložky sú prírodného charakteru a dokážu hydratovať pokožku veľmi dlhý čas. Základ tvoria kvalitné prírodné oleje, regeneračné zložky a bylinky. Ak chcete staviť na kvalitu, doprajte svojej pokožke Herbal Aloe osviežujúce telové mydlo, ktoré je vyrobené zo zmesi aloe vera, olivového oleja, vitamínov A, C a E.

Tuhé mydlo sa vracia späť do našich kúpeľní, aké sú jeho výhody?
Tuhé mydlo sa vracia späť do našich kúpeľní, aké sú jeho výhody? (zdroj: komerčný článok)

Tuhé mydlo je šetrné k pokožke

Tuhé mydlá sa pohybujú svojím pH v rozmedzí od 7 do 9, vďaka čomu sú maximálne šetrné k pokožke, pretože nepoškodzujú jej ochranný film. Aj preto sú vhodné pre citlivú pokožku, ktorú dokonale hydratujú a vyživujú. Kozmetika z dielne Herbalife Nutrition je pre pleť doslova balzamom, obsahuje totiž zložky, ktoré každá pleť ocení. Zabudnite na suchú pleť, ak použijete Herbal Aloe osviežujúce telové mydlo, vaša pokožka ostane hydratovaná a chránená pred nepriaznivými vonkajšími vplyvmi.

Tuhé mydlo sa vracia späť do našich kúpeľní, aké sú jeho výhody?
Tuhé mydlo sa vracia späť do našich kúpeľní, aké sú jeho výhody? (zdroj: komerčný článok)

Praktickosť tuhého mydla vám ušetrí čas i peniaze

Pri tuhom mydle nemusíte hľadať žiadne igelitové vrecko, do ktorého by ste ho zabalili, aby sa na cestách nevylialo. Nemusíte si brať ani celú tabletu, vystačíte si aj s polovicou. Vydrží vám tiež dlhšie ako tekuté! Či už sa bavíme o trvanlivosti alebo spotrebe, tuhé mydlo od Herbal Nutrition nad tekutým mydlom jasne vedie. Umyjete sa ním niekoľkonásobne viackrát, vďaka čomu ušetríte peniaze. Skúste Herbal Aloe osviežujúce telové mydlo a otestujte jeho účinky na vlastnej koži!

Komerčný článok