Magazín o zdraví BIOmagazín.sk
www.KuponyZdarma.sk

Trápia vás vrásky, celiakia či trávenie? Vyrazte do boja

14. január 2016 autor Redakcia, kategória Prevencia

Dnes nie je problém nájsť cestu, ako si zabezpečiť lepší život, nech vás trávi čokoľvek – či už sú to vrásky, trávenie alebo celiakia, vždy nájdete cestu, vďaka ktorej ten život nechutí ako horký grep, ale ako tá najšťavnatejšia a najlepšia mandarínka. Tu je niekoľko receptov, ako môžete zbaviť vyššie spomenutých problémov, ktoré trápia nejednu ženu. Vedeli ste napríklad o tom, že približne každý 4. človek je celiatik?

priroda

Bezlepkové jedlo
V minulosti bolo pomerne náročné nájsť bezlepkové potraviny, čo množstvo celiatikov výrazne obmedzovalo. Dnes ich nájdete takmer v každom supermarkete, kde im je venovaný celý regál. Mnoho celiatikov si však neuvedomuje, že aj pivo obsahuje lepok, a preto sú na trhu aj bezlepkové pivá – jedno vyrába pivovar Bernard a druhé nájdete pod značkou Celia. Ďalším problémom je aj pobyt v hoteli, kde v kuchyni nemyslia na vašu intoleranciu lepku. Riešite tento problém? Objavte pobyty pre celiatikov a užite si dovolenku naplno.

Bojujte proti vráskam
Injekcie, ktoré vás zbavia vrások nie sú jediným účinným spôsobom, ako proti nim bojovať. Využite kyselinu hyaluronovú, ktorá vám v kréme pomôže osviežiť vašu pleť. Žiadne ihly, žiadna bolesť, jednoducho natriete krém na tvár a už po prvých týždňoch vidíte výrazné výsledky. Kyselina hyaluronová pleť hydratuje, zvláčňuje a pomáha koži vrátiť sa do jej pôvodného tvaru. Okrem vzhľadu, pomáha vašej pokožke aj s elasticitou, takže budete nielen lepšie vyzerať, ale aj sa budete lepšie cítiť.

Trápia vás ťažkosti s trávením?
Ťažkosti s trávením môže mať viacero faktorov, aj preto je jedným z najúčinnejších spôsobov, ako sa ich zbaviť, je zmena jedálnička – viac čerstvého ovocia a zeleniny, vlákniny, strukovín, obmedzte pečivo a múčne výrobky. Skvelou podpornou látkou je spirulina, ktorá vám nielen pomáha s trávením, ale aj detoxikuje organizmus, zlepšuje váš imunitný a srdcovo-cievny systém. Trápi vás niečo? Zbavte sa tohto problému rýchlo a bezbolestne. Ide to.

Text: PR, foto: ilustračné (flickr.com)