Trápia vás vrásky, celiakia či trávenie? Vyrazte do boja

Dnes nie je problém nájsť cestu, ako si zabezpečiť lepší život, nech vás trávi čokoľvek – či už sú to vrásky, trávenie alebo celiakia, vždy nájdete cestu, vďaka ktorej ten život nechutí ako horký grep, ale ako tá najšťavnatejšia a najlepšia mandarínka. Tu je niekoľko receptov, ako môžete zbaviť vyššie spomenutých problémov, ktoré trápia nejednu ženu. Vedeli ste napríklad o tom, že približne každý 4. človek je celiatik?

priroda

Bezlepkové jedlo
V minulosti bolo pomerne náročné nájsť bezlepkové potraviny, čo množstvo celiatikov výrazne obmedzovalo. Dnes ich nájdete takmer v každom supermarkete, kde im je venovaný celý regál. Mnoho celiatikov si však neuvedomuje, že aj pivo obsahuje lepok, a preto sú na trhu aj bezlepkové pivá – jedno vyrába pivovar Bernard a druhé nájdete pod značkou Celia. Ďalším problémom je aj pobyt v hoteli, kde v kuchyni nemyslia na vašu intoleranciu lepku. Riešite tento problém? Objavte pobyty pre celiatikov a užite si dovolenku naplno.

Bojujte proti vráskam
Injekcie, ktoré vás zbavia vrások nie sú jediným účinným spôsobom, ako proti nim bojovať. Využite kyselinu hyaluronovú, ktorá vám v kréme pomôže osviežiť vašu pleť. Žiadne ihly, žiadna bolesť, jednoducho natriete krém na tvár a už po prvých týždňoch vidíte výrazné výsledky. Kyselina hyaluronová pleť hydratuje, zvláčňuje a pomáha koži vrátiť sa do jej pôvodného tvaru. Okrem vzhľadu, pomáha vašej pokožke aj s elasticitou, takže budete nielen lepšie vyzerať, ale aj sa budete lepšie cítiť.

Trápia vás ťažkosti s trávením?
Ťažkosti s trávením môže mať viacero faktorov, aj preto je jedným z najúčinnejších spôsobov, ako sa ich zbaviť, je zmena jedálnička – viac čerstvého ovocia a zeleniny, vlákniny, strukovín, obmedzte pečivo a múčne výrobky. Skvelou podpornou látkou je spirulina, ktorá vám nielen pomáha s trávením, ale aj detoxikuje organizmus, zlepšuje váš imunitný a srdcovo-cievny systém. Trápi vás niečo? Zbavte sa tohto problému rýchlo a bezbolestne. Ide to.

Text: PR, foto: ilustračné (flickr.com)