Magazín o zdraví BIOmagazín.sk
www.KuponyZdarma.sk

Prečo sa budíme nadránom zo spánku

21. október 2017 autor Redakcia, kategória Zdravie

Na základe jednotlivých ranných časov, kedy sa zobúdzate alebo máte problémy so spánkom odhalíme príčiny tohto nechceného budenia zo spánku. Čítajte pozorne, nie všetko, čo ste považovali za narušiteľa spánku, škodcom skutočne je! Taktiež poradíme, ako sa rôznym spúšťacom zobúdzania vyvarovať a získať tak kvalitnejší spánok.

Prečo sa budíme nadránom zo spánku

Foto: unsplash.com

03:00 – 05:00 hodín

Pľúca pracujú naplno a spracúvajú kyslík. Telo sa v takom čase cíti uvoľnene a napomáha procesu dýchania všetkých orgánov. Život nás unáša smerom, ktorý sme neočakávali a bránime sa mu. Dajme veciam v živote voľný spád a prestaňme do nekonečna trvať na tom, že my sami si určujeme smer. Niekedy potrebujeme, aby nám život, vyššie sily, vesmír pozmenil zabehnuté chodníčky. Spočiatku sa to bude zdať ťažké vzdať sa nadvlády nad svojím životom. Privítajme zmenu a nové výzvy, otvoria nám dvere do sveta poznania.

05:00 – 07:00 hodín

Nie je to až také hrozné ako sa zdá. Veľa ľudí sa o takomto čase chystá do práce, preto je možné, že ste si zvykli na ranné vstávanie. Hrubé črevo zahajuje veľkú prácu s odvádzaním toxických látok von z tela. Na druhej strane, ak nezvyknete byť ranné vtáča, spúšťačom môžu byť pocity viny a priveľkej záťaže, ktorú nesiete na svojich pleciach. Naučte sa prijať v živote všetko dobré a zlé, poučiť sa z chýb, pamätať na pády a napredovať.

Štítky ,