Fajka bez prehltnutia? TABU

Pojem fajka snáď pozná každý a predovšetkým každá žena. Bohužiaľ, nie všetky že to ale robia a využívajú túto jedinečnú techniku na uspokojenie muža. Pre mnohé ženy, žiaľ je niečo ako fajka neprístupné. Odmietajú vložiť penis do úst a to ani nehovorím o tom, že by mali semeno svojho partnera prehltnúť, to je pre nich úplne TABU. Lenže mnohé zabúdajú, že fajka je v oblasti sexu veľmi podstatná. Dodáva priateľovi rozkoš a prejavujete tým k priateľovi úplnú dôveru. Preto by mnohé z vás, mali zvážiť, či niečo takéto priateľovi neuštedria. Je podstatné mať predsa po boku šťastného a spokojného muža. A hoci vám váš partner povie, že to nepotrebuje, verte, že to nie je úplne tak. Mnohí muži, sa snažia svojim partnerkám vyhovieť, ale pravdou je, že to je v tele muža, sú to jeho potreby a muž vďaka tomu, že mu tieto potreby uspokojíte je oveľa spokojnejší a šťastnejší a nebude ho lákať návšteva nejakej slečny ponúkajúcej sex služby.

Fajka bez prehltnutia? TABU

Čo to vlastne fajka je?
Je to stimulácia penisu priamo vo vašich ústach. Keď priateľa dráždite priamo ústami, vykonávate pri tom aj jemný pohyb rukou. Keď priateľovi doprajete vyvrcholenie. Buď mu dovolíte, aby sa vám urobil do úst, alebo niekde na telo, alebo to proste necháte stiecť po svojej ruke.

Prehĺtanie
Ešte väčším tabu v dnešnej dobe ako samotná fajka je jej dokončenie. Hovoríme teda o prehĺtaní. Veľmi málo žien je ochotných nechať priateľa vyvrcholiť priamo do ich úst a ešte menej žien, potom toto semeno prehltne. Býva to práve kvôli nechuti. Buď sa im to zdá nechutné, alebo sa toho jednoducho boja. Vôbec to tak nie je. Semeno vôbec nemá zlú chuť. Samozrejme ak je sex pravidelný. Pokiaľ budete priateľa robiť raz za mesiac, nečakajte, že bude chutiť práve čerstvo. Záleží to aj od potravy akú partner prijíma. Podstatné je si však na to zvyknúť. Semeno má totižto priaznivé účinky na váš organizmus, čiže jeho prehĺtanie vám nijako nemôže uškodiť. Zároveň, tým priateľovi doprajete neskutočnú radosť. Neuveriteľný pocit z vyvrcholenia. Pretože chlapi fajku a samotné prehĺtanie neskutočne milujú.

Zabudnite preto na fajku bez toho, aby ste to čo ste začali aj poriadne nedokončili. Ak chcete priateľovi dopriať poriadnu rozkoš, prehĺtajte. Je to iba o zvyku. Ak to raz vyskúšate, uvidíte, že už nikdy neurobíte inak. Je to predsa semeno lásky, tak ukážme tú svoju lásku priateľovi aj takto. Ak totižto fajku alebo samotné prehĺtanie odmietate, môže sa to priateľovi zdať ako odpor alebo nechuť ku nemu. Môže to pokaziť váš vzťah, pretože takíto muži vyhľadávajú sex priváty na internete. Totižto základom každého vzťahu je dobrý sex. Pretože bez dobrého sexu, nemôže byť dobrý vzťah. A fajka patrí tiež medzi druh sexu. Skúste si to porovnať s normálnym sexom. Priateľ je oveľa šťastnejší keď sa môže urobiť priamo do vás, ako keby to musel striekať niekde do vreckovky. A takto to je aj s fajkou. Oveľa viac ho poteší ak mu ukážete otvorené ústa a pri jeho vyvrcholení sa neodtiahnete, ale necháte ho urobiť sa priamo do vás. Uvidíte, že vďaka prehĺtaniu pocítite zmenu. Že iba obyčajné prehĺtanie môže spôsobiť hotové zázraky.

Text a foto: PR