Popis a história značky Omorovicza

Omorovicza je luxusná značka beauty produktov. Príbeh tejto maďarskej značky sa datuje už viac ako 2000 rokov, kedy boli v Budapešti objavené liečivé termálne pramene a boli postavené prvé termálne kúpele. Za prvých zakladateľov sa považuje rodina Omorovicza. Značková kozmetika započala svoje miesto na trhu až neskôr, otvorením prvej predajne Omorovicza v Budapešti.

Popis a história značky Omorovicza
Popis a história značky Omorovicza (Foto: cclinic.sk)

Kúpele a rodina Omorovicza

V osemdesiatych rokoch minulého storočia rodina Omorovicza, konkrétne ich predkovia, dostali poverenie postaviť krásne kúpele Racz. Presnejšie sa jednalo o muža menom Miklós Ybl, ten bol jeden z najznámejších architektov v celej maďarskej histórii. Kúpele Racz sú jednou z dominánt hlavného mesta Budapešť situovaného na mieste stredovekého liečebného prameňa. Práve v kúpeľoch v Budapešti začal príbeh značky beauty produktov Omorovicza.

Príbeh značky

Za kozmetikou Omorovicza sú manželia Stephen a Margaret. Stephen vzal svoju budúcu manželku na prehliadku Maďarska. Ich prvá zastávka bola v termálnych kúpeľoch. Tu boli prekvapení pri transformácii svojej pokožky. Získali potrebnú pomoc od laboratórií, ktoré získalo Nobelovú cenu. Za využitím priaznivých účinkom týchto liečivých vôd ide o priekopnícku novú luxusnú starostlivosť o pleť pomocou Hydro Mineral Transference ™. Tá zabezpečuje prenos všetkých kľúčových zložiek obsiahnutých v produktoch Omorovicza hlboko do pokožky.

Beauty kozmetika

V roku 2006 bol oficiálne zahájený predaj beauty produktov Omorovicza. Tento viaže s otvorením ich prvého obchodu v Budapešti. Odvtedy táto značka vyrába cenovo dostupné produkty pre starostlivosť o pleť. V súčasnosti rada starostlivosti o pleť Omorovicza obsahuje takmer päťdesiat produktov, ktoré tvoria spolu štyri kolekcie. U nás tieto produkty môžete nájsť na stránkach Concept Clinic, kde nájdete aj ďalšie produkty pre zdravie a krásu.

Produkty Omorovicza sú zložené z vitamínov, minerálov a esenciálnych olejov z celého sveta pre unikátne pleťové produkty. Výrobky neobsahujú syntetické farbivá, vône, sulfáty a iné umelé látky a nie sú ani testované na zvieratách. Sú vyrábané ako prírodná kozmetika, ktorá je pre naše telo menej agresívna.

Text: PR