Magazín o zdraví BIOmagazín.sk
www.KuponyZdarma.sk

Šaty robia človeka

11. máj 2016 autor Redakcia, kategória Zaujímavosti

Nie jeden z nás by jednoznačne súhlasil, no zrejme väčšina by nesúhlasila s tým, že dôležitejšie je samotné vystupovanie, komunikačné schopnosti, či iné osobné predpoklady. Myslíte si aj vy, že šaty robia človeka? Máme pre vás hneď niekoľko sezónnych tipov k nákupom.

Šaty robia človeka

Podľa niekoho sú šaty a náš vzhľad to najdôležitejšie. To je určite dôležité pre dobrý prvý dojem, napríklad ak ste prišli na pohovor do práce. Dôležité to môže byť aj keď ste slečna, ktorá chce zaujať pri bare na diskotéke. Určite aj vás napadlo hneď niekoľko ďalších príkladov, kedy nám vzhľad vie pomôcť. Avšak keď už ste zaujali, teraz sú dôležité už komunikačné schopnosti a náš prejav, ktoré využívame všetci určite oveľa viac a intenzívnejšie, ako náš vzhľad a výzor.

Vzhľad hrá dôležitú úlohu a vždy aj bude. Či už je to košeľa a nohavice u mužov alebo šaty u žien. Dobre zvolené a zladené oblečenie zaujme každého z nás. Pre pánov poradíme e-shop pre mužov. Stále IN sú aj tričká, bundy a ďalšie kúsky. Nosí sa naozaj všetko, treba to len dobre kombinovať medzi sebou a zvoliť vhodné doplnky.

Alfa a omega pri obliekaní a dokonalom vzhľade u žien je obuv. Áno, teraz nám dá nie jedna za pravdu, že topánky pre ženy sú ako dobré vychladené pivko pred televízorom pri futbale u nás mužov. V neposlednom rada nás najviac „škádlia“ práve v plavkách. Čoraz vyzývavejšie plavky na leto sa nám mužom čoraz viac páčia a to ani ženám nie je vôbec ľahostajné.

Aj keď si ešte stále myslíte, že šaty nie sú až tak dôležité, pamätajte na to, že kto vás nepozná, ten vás posudzuje práve podľa vzhľadu, výzoru a tak aj vášho oblečenia. Práve preto sú šaty a náš vzhľad dôležité a zrejme vždy aj budú.