Ako vyrovnať krivý penis? Poznáme prirodzené spôsoby liečby

Teraz je ten správny čas, aby ste konečne prestali fajčiť alebo znížili svoje nezdravé návyky vo forme nadmerného pitia alkoholu. Aj tieto faktory vo významnej miere ovplyvňujú vašu chuť do sexu, schopnosť dosiahnutia erekcie a problémy s krivým penisom. Tabak a alkohol sa podpisujú pod to, že sa vaše cievy zužujú, čím je prekrvenie v dôležitých častiach tela naozaj obmedzené. Potom dochádza k vzniku problémov, s ktorými si neviete pomôcť. My vám prinášame krátky prehľad toho, ako vyriešiť váš problém.

Ako vyrovnať krivý penis Poznáme prirodzené spôsoby liečby
Ako vyrovnať krivý penis Poznáme prirodzené spôsoby liečby (Foto: stocksnap.io)

Problém, s ktorým sa dá „vyrovnať“

Nedostatočné uspokojenie v dôsledku krivého penisu nie je nič príjemné pre obe zúčastnené strany. Krivý penis je však možné čiastočne vyrovnať. Bez ohľadu na to, či je vada vrodená alebo to zapríčinila Peyronieho choroba, existuje cesta nápravy.

Začnite to riešiť čím skôr

Ak je situácia ešte v počiatočných štádiách, môžete si pomôcť aplikáciou správnych prípravkov a vitamínov. Odborný lekár by vám mohol odporučiť vitamín E, koenzým Q10, kolagenázu, L-argini a iné. Účinok závisí ale od konkrétnej osoby a spomínaného štádia krivého penisu.

Ak sa problémom nebudete zaoberať včas, môžete sa stať, že riešenie bude spočívať jedine v chirurgickom zákroku, kde je však riziko Erektilnej Dysfunkcie ešte vyššie a penis sa môže pri tejto metóde skrátiť až o 2 či 3 cm.

Certifikovaná pomoc so 40 % nou účinnosťou

Tretie riešenie môžete nájsť v podobe zdravotníckej pomôcky, ktorá je certifikovaná. S jej pomocou sa dá problém krivého penisu zlepšiť až o 40 %. Vedľajším efektom je zväčšenie penisu, čo je pre mužov a ich psychiku len prínosom.
Nečakajte, že sa to časom zlepší samo. Problém zakriveného penisu sa bez týchto vecí neupraví. Naopak sa zakrivenie skôr zvýrazní.

Text: PR